#1 2008-11-24 22:43:13

jeł

Użytkownik

8184853
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 97

Konkurs w Alior Bank

Zapraszam Was do wzięcia udziału w ankiecie nowego banku. Za wypełnienie ankiety otrzymuje się 100 zł które można wypłacić po założeniu konta w tym banku. Założenie i obsługa konta jest za 0zł. W praktyce wygląda to tak że zakładamy konto wypłacamy kasę i zamykamy konto lub jeśli chcemy zostawiamy je.All in all jesteśmy 100zł do przodu bez wielkiego wysiłku. Jeśli w to wchodzisz podaj mi swojego maila a ja wyśle ci zaproszenie.

Pozdrawiam.

Bank o którym piszę dopiero powstaje. Nie ma jeszcze sprecyzowanej oferty, ale ma ambicję stać się najlepszym bankiem dla swoich klientów.

Żeby nie było tak kolorowo, całej ankiety nie możesz wypełnić od razu, a 10 pytań (test wyboru) otrzymujesz partiami (kontrolują koszty, albo chcą zwiększyć świadomość marki. Za każdą odpowiedź otrzymujesz gwarantowane 10 PLN.

Bądź co bądź, przez dwa tygodnie (konkurs trwa od 12 sierpnia) zarejestrowało się u nich ponad 40.000 osób. Na nagrody zostały więc do tej pory przeznaczone 4 miliony złotych, ale to nic w porównaniu z kapitałem własnym banku - 1,5 miliarda PLN.

Jestem więc przekonany, że to nie "lipa", sam się zarejestrowałem i Tobie też to polecam... Chyba że 100zł to za mało za 15 minut Twojej "pracy" ....

Ostatnio edytowany przez jeł (2008-11-24 22:44:21)


http://images30.fotosik.pl/148/6e772d3dffb244d2.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bialobrzegi.szamba-z-certyfikatem.pl zaręczyny w wellness Ciechocinek światłowód Stryszawa rĂŠparation de boite de vitesse