#1 2009-06-16 10:58:33

Rangiku

Użytkownik

6303938
Skąd: DS3
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 40

Lodówka

Czy ktoś mieszkający na akademikach(od nas z grupy:) chciałby moją lodówkę na pół roku (piąty semestr)? Wyjeżdżam, a nie mam jej jak przewieźć więc chętnie oddam w opiekę:) Jest duża i nowa (indesit), z zamrażalnikiem itd.. Warunek: ta osoba musiałaby na wakacje załatwić jej przechowalnię (jest taka jak w DS3), ja nie moge tego zrobić, bo wtedy ja musiałabym odebrać ją w październiku, zresztą nie wiem dokładnie z kim to się załatwia a w tym miesiącu już mam dosyć cholernej polskiej biurokracji..
A jeżeli nie ma chętnych,  to może ma ktoś przyczepkę do samochodu do pożyczenia?


"-Tak czy siak wygląda na to, że straciłeś nie tylko swoją dumę, ale również zdrowy rozsądek Zaraki!
- Rozsądek? Przepraszam, ale po pierwsze nie przypominam sobie posiadania czegoś tak bezużytecznego"
Zaraki Kempachi

Offline

 

#2 2009-06-17 17:11:54

Juz_ek

Użytkownik

5366153
Zarejestrowany: 2008-02-12
Posty: 51

Re: Lodówka

A ile się w niej piw mieści?

Offline

 

#3 2009-06-17 23:05:58

Rangiku

Użytkownik

6303938
Skąd: DS3
Zarejestrowany: 2007-10-19
Posty: 40

Re: Lodówka

A, co ? zainteresowany jesteś? Piwa dużo, widziałeś zresztą moją lodówkę, ona taka mała nie jest:) Jak się nie uda nic wykombinowac, to w przyszły wtorek przed imprezą u Kuby zbieram ludzi i huzia tramwajem i autobusem do niego transportować:D Bilet jej nawet kupię:)


"-Tak czy siak wygląda na to, że straciłeś nie tylko swoją dumę, ale również zdrowy rozsądek Zaraki!
- Rozsądek? Przepraszam, ale po pierwsze nie przypominam sobie posiadania czegoś tak bezużytecznego"
Zaraki Kempachi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ochrona votum monitoring bydgoszcz zaręczyny w wellness Ciechocinek światłowód Stryszawa rĂŠparation de boite de vitesse